< בחזרה לבלוג

עורך דין מקרקעין בחדרה – 6 טיפים למציאת עורך הדין הנכון​

תוכן עניינים

הדבר הגרוע ביותר שתוכלו לעשות הוא לשכור את שירותיו של עורך דין שלא מתמחה בחדרה והסביבה.

אל, ואני חוזר, אל תשכרו את שירותיו של עורך דין אשר לא מתמחה באזור חדרה והסביבה. ישנם דקויות רבות אשר רק עורך דין מנוסה שליווה עסקאות באזור יוכל להתריע בפניהן. כגון: רישום בטאבו והכרות עם המתווכים המקומיים. את הדקויות האלה לא ניתן ללמוד בפקלוטה למשפטים והן יכולות להיות שוות כסף.

מנגד, אל תתפתו לשכור את שירותיו של עורך דין אשר מנסה להציע פתרון מהיר וחותך לעסקה המתקרבת ואין לו זמן לענות להודעות.

אם אתה לא מכירים עורך דין מקרקעין טוב, תבקשו הפניות ממכרים, אך עם זאת, תגלו חשדנות לגבי הפניות מאנשים המעורבים בעסקה.

עורכי דין שהופנו על ידי גורמים המעורבים בעסקה יכולים להיות בקיאים ״בחומר״, למרות זאת, הם לעיתים יעשו הכל בכדי להוציא את העסקה לפועל ולהמשיך לקבל הפניות מאותם מתווכים, גם על חשבון טובתם של לקוחותיהם. עניין זה נכון בא לידי ביטוי במיוחד כאשר מדובר בפרויקט חדש אשר אותו המתווכים משווקים, פרויקט שיכול להכיל הפניות חדשות ומהווה פוטנציאל עסקי לעורך הדין.

עורך דין מקרקעין חדרה

שכר טרחה עבור קניית דירה הוא בין 2% לעסקאות בשווי נמוך ועד 0.75% לעסקאות בשווי גבוה.

תצפו לשלם סכום גבוה יותר במידה והעסקה הינה מורכבת יותר. לדוגמא, במידה ועולה כי הלקוח  מעוניין לפתוח חברה בע״מ ובאמצעותה לבצע את הרכישה.

ודאו כי שכר הטרחה כולל את כל העבודה הנדרשת מעורך הדין במהלך העסקה: וידוא רישום בטאבו, בדיקה כללית של הנכס וכו׳

מעבר לכך, התייעצו עם עורך הדין בנוגע לאילו שאלות יש לשאול את המתווך או את בעל הדירה הנמכרת. לדוגמא: תלונות רעש, בניה בסמוך לנכס, דליפות וכו׳. קולגה יקרה שלי תמיד אומר כי ״למתווכים יש אינטרס למכור או להשכיר את הנכס בכדי לרצות את בעל הדירה, אך אלו לרוב לא ישקרו, ניתן בקלות לראות אם הם מנסים להסתיר דבר מה״.

ודאו מראש כמה משכר הטרחה יחזור אליכם במידה והעסקה לא תצא לפועל

משרד עורכי דין ונוטריון אילן פורת ושות׳

משרדנו ליווה אלפי עסקאות נדל״ן מוצלחות, גם מצד הקונה וגם מצד המוכר. המשרד מחויב לרמה הגבוהה ביותר בכל הנוגע לשירות הלקוח ולשמירה על זכויותיו. נשמח לעמוד לרשותכם לכל עניין ושאלה. לשיחה עם עורך דין ללא התחייבות חייגו 04-6344150 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

השאירו פרטים לשיחה סבלנית בחינם

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם